Лікарі первинної та вторинної ланок поділяться досвідом щодо роботи в умовах реалізації медичної реформи

У понеділок, 17 вересня о 15.00 в Інформаційно-освітньому просторі «Інфохаб»  (м. Рівне, вул. Словацького, 3А) відбудеться круглий стіл, де будуть обговорені шляхи втілення медичної реформи у Рівному з головними лікарями міських медичних закладів первинної та вторинної ланки. Захід відбудеться в рамках проекту «Залучення громади Рівного до впровадження реформ», що реалізується об’єднанням громадських організацій «Рада реформ Рівного».

З 1 липня в умовах реалізації медичної реформи в Україні розпочали свою роботу медичні заклади первинної ланки. Зокрема, тепер медичні установи отримують гроші від Національної служби здоров’я України, як сплату за послуги у відповідного лікувального закладу чи лікаря. Медичні заклади вторинної ланки почали працювати у нових умовах значно пізніше. Тому, під час круглого столу головні лікарі медичних закладів первинної ланки поділяться досвідом роботи за цей період та спільно обговорять шляхи втілення медичної реформи.

До участі у круглому столі запрошені керівники (головні лікарі) та заступники  рівненських міських закладів охорони здоров’я, представники міського Управління охорони здоров’я, головний лікар одного з приватних лікарняних закладів Рівного, а також представники медичної спільноти та громадські активісти.

 

За детальнішою інформацією звертайтеся:

Євген Новицький,

БО «Мережа 100 % життя Рівне»

тел.: 066-10-34-935

e-mail: med.pravo@ukr.net

 

Ця діяльність реалізовується коаліцією громадських організацій «Рада реформ Рівного» в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст цієї публікації є винятковою відповідальністю «Ради реформ Рівного»  i не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *