У Рівному обговорять участь громадськості у роботі медичних закладів

У середу, 22 серпня о 15.00 у приміщенні благодійної організації «Мережа 100 відсотків життя Рівне»  (м. Рівне, вул. Чорновола, 74 Б) відбудеться нарада щодо залучення представників громадськості до складу спостережних рад місцевих закладів охорони здоров’я, що надають медичну допомогу вторинного рівня. Захід відбудеться рамках проекту «Залучення громади Рівного до впровадження реформ», що реалізується об’єднанням громадських організацій «Рада реформ Рівного».

У зв’язку з реорганізацією медичних установ Рівного на комунальні некомерційні підприємства, пацієнти та представники громадських організацій мають розуміти функціонування системи охорони здоров’я та механізм здійснення громадського контролю за роботою закладів в умовах реалізації медичної реформи.

Відтак, важливим стане питання участі громадськості в роботі спостережних рад місцевих закладів охорони здоров’я, що надають медичну допомогу вторинного рівня.

До участі в нараді запрошуються громадські діячі та місцеві активні мешканці.

 

За детальнішою інформацією звертайтеся:

Євген Новицький,

БО «Мережа 100 % життя Рівне»

тел.: 066-10-34-935

e-mail: med.pravo@ukr.net

 

Ця діяльність реалізовується коаліцією громадських організацій «Рада реформ Рівного» в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст цієї публікації є винятковою відповідальністю «Ради реформ Рівного»  i не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *