Влада та громадськість Рівного обговорять шляхи впровадження медичної реформи у місті

У п’ятницю, 31 серпня о 15.00 в Інформаційно-освітньому просторі «Інфохаб»  (м. Рівне, вул. Словацького, 3А) відбудеться круглий стіл, де будуть обговорені шляхи втілення медичної реформи у Рівному, зокрема і  її першого етапу – перетворення міських медичних закладів на комунальні некомерційні підприємства.

Захід відбудеться в рамках проекту «Залучення громади Рівного до впровадження реформ», що реалізується об’єднанням громадських організацій «Рада реформ Рівного».

16 серпня на сесії Рівненської міської ради було прийнято рішення про перетворення чотирьох комунальних медичних закладів вторинної ланки у некомерційні підприємства та затверджено їх статути. Проаналізувавши текст статутів, що були ухвалені, юристи та правозахисники громадських організацій спільно з представниками медичної спільноти внесли ряд пропозицій, які враховують чинну законодавчо-нормативну базу.

Під час круглого столу будуть обговорені розроблені пропозиції громадськості щодо ухвалених статутів,  а також обговорена участь представників громадськості у складі спостережних рад місцевих закладів охорони здоров’я, що надають медичну допомогу вторинного рівня.

У круглому столі візьмуть участь депутати Рівненської міської ради, представники міського управління охорони здоров’я, представник Громадської ради при МОЗ України, представники медичної спільноти та громадські активісти.

 

За детальнішою інформацією звертайтеся:

Євген Новицький,

БО «Мережа 100 % життя Рівне»

тел.: 066-10-34-935

e-mail: med.pravo@ukr.net

 

Ця діяльність реалізовується коаліцією громадських організацій «Рада реформ Рівного» в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст цієї публікації є винятковою відповідальністю «Ради реформ Рівного»  i не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *