Заява Ради реформ Рівного щодо розгляду питань на сесії Рівненської міської ради

Сьогодні, 16 серпня 2018 р. відбудеться пленарне засідання чергової сесії Рівненської міської ради. Здійснивши аналіз проектів рішень, винесених на розгляд сесії, Рада реформ Рівного звертається до депутатів міської ради з рекомендацією:

ПІДТРИМАТИ проект рішення “Про впровадження якісного підходу до озеленення Рівного у 2018 році”, яким передбачена розробка “Програми розвитку та збереження зелених зон міста на 2019-2029 роки” та її подача на розгляд Рівненської міської ради до 30 жовтня 2018 року. Цей проект рішення – це електронна петиція, яка набрала необхідну кількість голосів, і рішенням минулої сесії її було відправлено на доопрацювання. Проект пройшов обговорення та узгодження пунктів на депутатських комісіях, в т.ч. на відкритому спільному засіданні комісій з питань міського господарства та з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю. У місті наразі немає спеціальної програми розвитку озеленення і підтримка цього рішення депутатами сприятиме впровадженню якісного підходу до озеленення міста, покращенню системи догляду за зеленими насадженнями та раціональному розподілу коштів міського бюджету на першочергові потреби зеленого господарства міста.

Відправити на ДООПРАЦЮВАННЯ проект рішення щодо Положення про конкурс на посаду директорів комунальних закладів середньої освіти Рівненської міської ради. Цей проект потребує ретельного обговорення, тому його не варто розглядати на цій сесії. Фактичино, даним проектом положення порушуються права батьків на самоврядування та нівелюється хороша ідея реформування середньої ланки освіти. Також проект цього положення оприлюднено лише 6 серпня, тобто не витримано норму про оприлюднення за 20 робочих днів, що порушує право громади на доступ до інформації. Ми закликаємо відправити дане питання на доопрацювання з подальшим обговоренням та залученням батьківської громади міста та з винесенням даного питання на наступну сесію міської ради. Хочемо наголосити, що Положення про конкурс на посаду директорів шкіл важливе та необхідне для розвитку і реформування галузі освіти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *